Výroba kosmetiky na míru

Výroba kosmetiky na míru je složitý proces, který vyžaduje zkušenosti, dovednosti a kreativitu. Cílem takového procesu je kosmetika, která je vyrobena speciálně pro konkrétního zákazníka. To znamená, že je kosmetika vyrobena z přesně definovaných složek a v přesně definovaném poměru.

Malé množství se vyrábí nejčastěji, aby se zajistila nejvyšší kvalita a čerstvost a dle uloženého receptu se může kdykoliv dodatečně vyrobit v rámci výroby kosmetiky na míru.

Jaké výhody má výroba kosmetiky na míru? Výhod je celá řada:

  • výroba kosmetiky na míru může být přizpůsobena individuálním potřebám a preferencím zákazníka. To může být výhodné pro zákazníky s citlivou pokožkou, zvláštními potřebami nebo specifickými požadavky na složení nebo vůni.
  • výroba kosmetiky na míru může být z vysoce kvalitních ingrediencí, které nejsou k dispozici v běžně dostupné kosmetice.
  • výroba kosmetiky na míru se provádí v malých množstvích, což může být výhodné pro zákazníky, kteří potřebují kosmetiku jen v malém množství nebo pro zákazníky, kteří chtějí vyzkoušet nové produkty, aniž by se museli zavazovat k nákupu velkého množství.

Lze vyrobit i kosmetiku na míru ve stylu Vegan, Halali, Košer nebo 100% přírodní.

Stejně jako tomu je u veganství, tak i o veganské kosmetice se více mluví. Veganská kosmetika je tu pro ty, kterým není trápení a zneužívání zvířat lhostejné.

U většiny veganských značek jde i o to, že jsou produkty vyráběny ekologickou cestou. Vegan neznamená být šetrný ke zvířatům, znamená to být šetrný i k sobě, k ostatním, k Zemi.

Halali je udělován především jídlu (maso, pečivo, zrniny, ochucovadla a přísady), ale je vhodný i pro produkty osobní hygieny, pro kosmetiku, léky či zdravotnické prostředky.

Halali je kosmetika, která splňuje požadavky islámského práva. To znamená, že neobsahuje žádné složky živočišného původu, alkohol nebo jiné látky, které jsou považovány za zakázané nebo škodlivé.

Všechny tyto produkty přicházejí do přímého kontaktu s naším tělem a vše špatné z nich ihned vstřebáváme do organizmu.

Jakou kosmetiku celkově vyrábíme?

Produkty z vlasové kosmetiky: šampon na vlasy, kondicionér, maska na vlasy, vlasové vody a séra, laky na vlasy atd …

Produkty na vousy: produkty pro mytí vousů (šampon na vousy), výživu a styling vousů (balsám na vousy, olej na vousy) atd..

Produkty na pleť

Produkty na masáže 

Produkty pro manikůru

Produkty pro pedikůru

Máme bohaté výrobní zkušenosti – využijte naši službu výroba kosmetiky na míru.

Zaujala vás výroba kosmetiky na míru? Napište nám!


    To že jste člověk prokažte výběrem ikony Auto.